Rok szkolny 2020/2021

OLIMPIADA O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • do etapu centralnego zakwalifikował się:

            Jędrzej Górnikiewicz kl. II E (3-gie miejsce w okręgu)

                                        opiekun M. Janus-Greszczuk

 

 

 OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

  •  do etapu centralnego zakwalifikowała się:

            Martyna Johanowicz z kl. II A (2-gie miejsce w okr okręgu)

                                                opiekun M. Janus-Greszczuk

 

 

 

44. OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • do etapu ustnego zakwalifikowała się:

                         Viktoria Schön kl. III D

                                                  opiekun I. Wojciechowska

 

 

OLIMPIADA O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • do etapu ustnego zakwalifikował się:

            Jędrzej Górnikiewicz kl. II E (2-gie miejsce w okręgu)

                                        opiekun M. Janus-Greszczuk

 

 

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • do okręgowego zakwalifikowały się:

             Anna Bojko  kl. III E

             Justyna Partyka kl. III E

             Agnieszka Wartownik kl. III B

             Hanna Grzelak kl. III B

             Dominika Kowalska kl. II F

                                           opiekun R. Pomarańska, D. Chwalisz

 

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH

  • finalistką etapu okręgowego została::

            Marcelina Bajserowicz kl. II F

                                                opiekun D. Chwalisz

 

 

OLIMPIADA O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

                   Martyna Chmielewska kl. II F

                   Jędrzej Górnikiewicz kl. II E

                   Aleksandra Kaczmarczyk kl. II F

                   Aron Ratajczak kl. II E

                  Marcel Żytkowiak kl. II A

                                               opiekun M. Janus-Greszczuk

 

 

XLVII OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

                   Kacper Cieślak kl. III F

                   Robert Pasiewicz kl. III E

                   Oliwia Świątkowska kl. II F

                   Konrad Karwatowicz kl. I E

                   Oktawian Grygieńczo kl. II Dn

                   Aleks Malik kl. II Dn

                  Olgierd Kubacki kl. II EN

                  Hubert Gadomski kl. I B

                                                opiekun J. Golec, K. Radecka, M. Janus-Greszczuk

 

 

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

  • do  etapu okręgowego zakwalifikowała się:

                 Weronika Janowska kl. II An

                                      opiekun M. Janus-Greszczuk

 

 

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

  • do  etapu okręgowego zakwalifikowały się:

                Kaja Buczkowska kl. II C

                Olga Staniszewska  kl. II C

                                                 opiekun E. Bielańska

 

 

  • Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

                     Szymon Andrzejewski kl. II F - laureat i zdobywca I nagrody : Złoty Laur w konkursie finałowym

                                                opiekun D. Chwalisz

 

  • X Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. R. Brandstaettera: Wyjście z cienia

                     Szymon Andrzejewski kl. II F - finalista

 

  • IV Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera

                      Emilia Załucka kl. II E - I miejsce

 

  • Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Estrellas Brillantes online w Hiszpanii

                      Tymoteusz Zalewski kl. II Bn - I miejsce