Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii!

Szanowni Państwo,

 
 
 

serdecznie gratulujemy znalezienia się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/2021, który opublikowaliśmy na https://zwolnienizteorii.pl/ranking. Zachęcamy do wejścia na stronę i sprawdzenia, na którym miejscu uplasowała się szkoła!

Jednocześnie informujemy, że Państwa szkoła uplasowała się na 1 miejscu w województwie!

Ten sukces nie wydarzyłby się na taką skalę, gdyby nie Nauczyciel Zwolnieni z Teorii z Państwa szkoły - Małgorzata Janus-Greszczuk. W ramach swojej działalności w Grupie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii przez całą edycję wspierał młodzież w realizacji ich własnych projektów społecznych i rozwoju kompetencji przyszłości. Cieszymy się, że wspierają Państwo rozwój ambitnych nauczycieli.

Ogromne brawa należą się uczniom - to oni przez cały rok szkolny zdobywali praktyczne kompetencje biorąc udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, tym samym wypracowując szkole obecność w rankingu. Pracę wszystkich zespołów i ich projekty wyróżnimy w trakcie Gali Projektów Społecznych, która odbędzie się we wtorek 22 czerwca o godzinie 17:00 na naszym profilu na Facebooku. Liczymy na Państwa obecność - będzie ona dużym wyróżnieniem dla uczniów.

Dziękujemy również, że nie boją się Państwo innowacji, mają siłę, by angażować się w ponadprogramowe działania i wspierają młodych ludzi w rozwoju! Jak wynika z badania ujętego w rapocie “Odporni na lockdown. Raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”, które zostało zaprezentowane w trakcie wczorajszej Gali, Państwa wsparcie miało także pozytywny wpływ na dobrostan uczniów w tym niełatwym czasie.

 
 
 

Kliknij, by zobaczyć raport

 
 
 

Dyplom wyróżniający szkołę wyślemy do Państwa jeszcze przed końcem roku szkolnego.

Zanim jednak dyplomy zawisną na ścianach szkoły, zachęcamy do tego by już dziś chwalić się sukcesem na stronie szkoły. Klikając tutaj znajdą Państwo "wirtualne dyplomy" do udostępniania z naszego profilu na Facebooku. Wystarczy wejść w link, wybrać grafikę z napisem "Nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii"  i kliknąć przycisk “Udostępnij”. Warto dzielić się radością z innymi!

 
 
 

Pochwal się wirtualnym dyplomem

 
 
 

Zachęcamy do śledzenia mediów, ponieważ już dziś zaczęły pojawiać się wzmianki na temat Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii oraz Państwa tegorocznych sukcesów. Chwalimy się takimi szkołami jak Państwa i uważamy, że cała społeczność szkolna powinna być dumna z wypracowanego wyniku! Polecamy udostępnić stronę rankingu na stronie szkoły, by był on wyznacznikiem dla uczniów wybierających szkołę średnią i powodem do świętowania dla uczniów i rady pedagogicznej.

Z wyrazami szacunku,
Fundacja Zwolnieni z Teorii
Organizator Olimpiady