Otrzęsiny klas pierwszych

W tym roku, ze względu na dużą liczbę klas, Otrzęsiny odbyły się w zmienionej formie. Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w biegu terenowym, w czasie którego wykonywali wspólnie różne zadania. Ich celem było np. ułożenie puzzli, wykazanie się wiedzą o szkole czy zrobienie sobie wspólnego zdjęcia. Ostatni etap odbył się w hali OSiRu.
O Otrzęsinach uczniów klas pierwszych IV LO piszą sami uczniowie:
Otrzęsiny, który odbyły się w ubiegłą sobotę (28.09.2019) były dla mnie bardzo miłym przeżyciem. Wspólnie z moją klasą byliśmy w stanie zmobilizować się i dzięki naszym staraniom udało się nam zająć I miejsce. Te Otrzęsiny były bardzo fajnie zorganizowane. Szczególnie spodobała mi się forma biegu z zadaniami.
Na podsumowaniu w hali OSiRu zaśpiewaliśmy swoje piosenki. A historia związana z naszą piosenką jest dość zabawna. Zaczęliśmy ja pisać w środę, a skończyliśmy w czwartek wieczorem (oczywiście każdy dołożył coś od siebie). Nadeszła sobota - dzień Otrzęsin. Podczas, gdy ćwiczyliśmy swoją piosenkę, doszliśmy do wniosku, że warto ułożyć też refren (wcześniej nasza piosenka miała tylko jedną zwrotkę).
Myślę, że wyszło super. To wydarzenie na długo pozostanie w mojej pamięci i zapewne nie tylko w mojej, ale też w pamięci wielu innych pierwszaków.
Wiktoria, kl. I E

Otrzęsiny w tym roku zostały dobrze przygotowane przez zeszłorocznych zwycięzców. Świetnym pomysłem było zrobienie tego w formie gry terenowej. Zadania były śmieszne i pomysłowe. Poprzez ubranie się klasy w jeden kolor oraz wspólne zaśpiewanie piosenki, zbliżyliśmy się do siebie.
Podczas konkursu piosenki mieliśmy wielu świetnych przeciwników, lecz udało nam się wygrać (po raz trzeci w tym roku szkolnym) i do tego świetnie się bawiliśmy.
Ewa, kl. I E

 

GALERIA