Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 - 2025 r.
Nasza szkoła po raz drugi otrzymała dofinansowanie w ramach
Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025″.
Zgodnie z założeniami projektu uzyskana kwota 15 000 zł będzie przeznaczona na zakup
nowości wydawniczych, elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej oraz realizację zadań
promujących czytelnictwo.











