Konferencja w sprawie przyszłości Europy

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z platformą Konferencji w sprawie przyszłości Europy. Wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w Konferencji na kilka sposobów - na platformie będziecie mogli Państwo zgłosić oraz promować swoje wydarzenia, dzielić się pomysłami, znaleźć interesujące wydarzenie organizowane w okolicy i zapoznać się z opiniami innych Europejczyków. Zachęcamy do aktywnego udziału w Konferencji poprzez organizację wydarzeń, debat oraz dzielenia się swoimi przemyśleniami i propozycjami dotyczącymi przyszłości Europy. Dzięki zapisaniu się na platformie będziecie Państwo mieli zawsze najbardziej aktualne informacje o przebiegu i postępach projektu.

 

Konferencja w sprawie przyszłości Europy jest projektem Parlamentu Europejskiego, Rady Europejskiej oraz Komisji Europejskiej, jednak głównymi prowadzącymi są obywatele. Konferencja ta jest cyklem debat, paneli i dyskusji organizowanych przez obywateli, które umożliwią mieszkańcom z całej Unii Europejskiej dzielenie się pomysłami i kształtowanie naszej wspólnej przyszłości.

 

Celem Konferencji jest dotarcie do wszystkich obywateli UE i wzmacnianie więzi między Europejczykami a instytucjami, które im służą. Odbywać się to będzie poprzez liczne wydarzenia i debaty organizowane w całej Unii, a także za pośrednictwem interaktywnej oraz wielojęzycznej platformy internetowej, którą niniejszym Państwu prezentujemy. Do udziału, dzielenia się swoimi pomysłami, organizowania wydarzeń i możliwie jak najszerszego rozpropagowania uczestnictwa zachęcamy wszystkich obywateli, a w szczególności ludzi młodych oraz organizacje społeczeństwa obywatelskiego.

 

Jeżeli znają Państwo osoby lub podmioty zainteresowane niniejszym tematem, zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie tego maila dalej.

 

Więcej informacji

Konferencja w sprawie przyszłości Europy

Komunikat prasowy

 

Z poważaniem

European Commission
Directorate-General for Communication
Representation in Poland
ul. Jasna 14/16a
00-041 Warsaw
http://ec.europa.eu/polska