Harmonogram roku szkolnego

 

Harmonogram Pracy w roku szkolnym 2019/2020

IV Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.

 

Sierpień 2019r.

26.08.2019r.(poniedziałek)

godz.9.oo

gabinet nr 114

Egzaminy poprawkowe – matematyka

27.08.2019r. (wtorek)

godz. 9.oo                           gabinet nr 114

Egzaminy poprawkowe – j. polski, historia, biologia

28.08.2019r. (czwartek)

godz. 8:oo

Spotkanie zespołów przedmiotowych cz. II– opracowanie: planów pracy, harmonogramów, rozkładów materiału ...

29.08.2019r (środa)

godz. 8:oo

Rada - Raporty maturalne, spotkanie zespołów przedmiotowych cz. I

30.08.2019r. (piątek)

godz. 8:oo

Rada inauguracyjna

Wrzesień 2019r.

02.09.2019r. (poniedziałek)

godz.9.oo

boisko szkolne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

godz.9.30

Spotkanie uczniów z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach. (wychowawcy klas I oprowadzają młodzież po szkole i po AWF)

Po zakończeniu spotkań z młodzieżą

Spotkanie wychowawców klas II (przekazanie nowym wychowawcom dokumentacji uczniów po zmianie klas)

04.09.2019r.(środa)

Zebranie z rodzicami uczniów klas I:

godz.17.oo Sala gimnastyczna

Spotkanie Dyrekcji z rodzicami i wychowawcami klas I . Sala gimnastyczna

Po spotkaniu

Spotkanie z wychowawcami klas I w wyznaczonych gabinetach, wybór trójek klasowych.

06.09.2019r. (piątek)

długa przerwa 

patio szkolne (sala gimnastyczna)

Giełda podręczników.

11.09.2019r. (środa)

Zebranie z rodzicami uczniów klas II i III:

godz.16.30

sala 110

Spotkanie Prezydium Rady Rodziców.

godz.17.oo

aula szkolna

Spotkanie Dyrekcji z rodzicami i wychowawcami klas III. Przekazanie informacji o procedurach maturalnych.

godz.17.30

Spotkania rodziców z wychowawcami klas II

godz.17.30

Spotkania rodziców z wychowawcami klas III

godz.18.30

sala 110

Spotkanie Dyrekcji z Prezydium Rady Rodziców
i przewodniczącymi trójek klasowych

godz. 18.30

sala 109

Spotkanie Komitetu Studniówkowego i wychowawców klas III

10.09.2019r. (wtorek)

godz. 8.oo – 18.oo

Zielona szkoła- Długie, klasy 1An, 1Bn, 1Cn

11.09.2019r. (środa)

godz. 8.oo – 18.oo

Zielona szkoła- Długie, klasy 1Dn, 1En, 1Fn

12.09.2019r. (czwartek)

godz. 8.oo – 18.oo

Zielona szkoła- Długie, klasy 1A, 1B, 1C

13.09.2019r. (piątek)

godz. 8.oo – 18.oo

Zielona szkoła- Długie, klasy 1D, 1E, 1F

10 – 14.09.2019r.

(wtorek – sobota)

 

-

Kurs języka niemieckiego na uniwersytecie Viadrina

18.09.2019r. (środa)

 

-

Wybory do samorządu szkolnego.

20.09.2019r. (piątek)

 

Akcja Sprzątanie Świata

25.09.2019r. (środa)

godz. 11.40

 sala gimnastyczna

 

Ślubowanie.

15.10

Rada Pedagogiczna – program wychowawczo – profilaktyczny, program doradztwa zawodowego

26.09.2019r. (czwartek)

 

Europejski Dzień Języków Obcych

28.09.2019r. (sobota)

godz. 10:oo

sala sportowa OSiR na ulicy Słowiańskiej

Otrzęsiny klas I.

IV LO

Zajęcia dydaktyczne dla klas II i III.

30.09.2019r. (poniedziałek)

-

Ostateczny termin składania wstępnych deklaracji maturalnych.                              

Październik 2019r.

11.10.2019r. (piątek)

-

Dzień wolny szkoły – odrabiany 28.09.2019r.

14.10.2019r. (poniedziałek)

-

Dzień Edukacji Narodowej – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Listopad 2019r.

01.11.2019r.(piątek)

Dzień wolny

Wszystkich Świętych

 

04.11.2019r. (poniedziałek)

-

Zasady naboru do szkół wyższych – spotkanie z przedstawicielem WSB.

06.11.2019r.  (środa)

Zebranie z rodzicami:

godz.16.30

sala 110

Posiedzenie Prezydium Rady Rodziców

godz. 17.30

Spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

godz. 18:oo-19:oo

sala gimnastyczna

Dyżury nauczycieli

08.11.2019r. (piątek)

-

Akademia z okazji Święta Niepodległości

11.11.2019r. (poniedziałek)

Dzień wolny

Narodowe Święto Niepodległości

20.11.2019r. (środa)

godz. 15.10

sala 109

Rada szkoleniowa

Grudzień 2019r.

06.12.2019r.(piątek)

-

Mikołajki – Samorząd szkolny

13.12.2019r. ( piątek )

-

Wystawienie ocen za I okres do godziny 15.oo

16.12.2019r.(poniedziałek )

godz. 15.10

sala 109

Rada Klasyfikacyjna

20.12.2019r. ( piątek )

-

Poranek wigilijny

23.12.2019r.- 31.12.2019r.

(poniedziałek – wtorek)

-

Zimowa przerwa świąteczna

Styczeń 2020r.

01.01.2020r. (środa)

Dzień wolny

Nowy Rok

02.01.2020r. (czwartek)

-

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

03.01.2020r. (piątek)

-

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

06.01.2020r. (poniedziałek)

Dzień wolny

Święto Trzech Króli

08.01.2020r. ( środa )

godz. 15:10

sala 109

Rada pedagogiczna podsumowująca I semestr.

15.01.2020r. (środa)

Dzień otwarty dla rodziców:

godz.17.30 - 18.30

sala gimnastyczna

Dyżury n-li

24.01.2020r (piątek)

do godz.15.00

Szkolny termin składania ostatecznych deklaracji maturalnych.

25.01.2020r. (sobota)

Godz. 20:oo

Studniówka – hotel „Mieszko”

27.01.2020r. – 9.02.2020r. (poniedziałek-niedziela)

-

Ferie zimowe

Luty 2020r.

07.02.2020r. (piątek)

-

Ustawowy termin składania deklaracji maturalnych

14.02.2020r. (piątek)

-

Walentynki

20.02.2020r. (czwartek)

-

Tłusty czwartek

Zgodnie z harmonogramem

-

Miejskie Targi Edukacyjne

Marzec 2020r.

Pierwszy tydzień marca

-

Spotkanie uczniów klas I ponadgomnazjalnych z dyrekcją dot. wyboru przedmiotów rozszerzonych – aula szkolna

Pierwszy tydzień marca

-

Spotkanie rodziców klas I ponadpodstawowych z dyrekcją dot. wyboru przedmiotów rozszerzonych – aula szkolna

9-10 marca 2020r.

aula szkolna

Szkolne Targi Edukacyjne dla klas I (informacje dotyczące wyboru przedmiotów rozszerzonych)

10.03.2020r.( wtorek)

-

Wystawienie propozycji ocen rocznych w klasach trzecich

11.03.2020r. ( środa )

Zebranie z rodzicami:

godz. 16.30

sala 110

Posiedzenie Prezydium Rady Rodziców.

godz. 17.00

aula szkolna

Spotkanie rodziców klas I ponadgomnazjalnych z dyrekcją dot. wyboru przedmiotów rozszerzonych

Po spotkaniu w auli

Spotkanie rodziców klas I ponadgomnazjalnych z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach

godz. 17.00

Spotkanie rodziców klas I ponadpodstawowych z wychowawcami w wyznaczonych gabinetach

godz.17.30

Spotkanie rodziców z wychowawcami klas. Poinformowanie rodziców uczniów klas trzecich o przewidywanych  ocenach  końcowych (wydruki)

Godz. 17.45

aula szkolna

Spotkanie rodziców klas I ponadpodstawowych z dyrekcją dot. wyboru przedmiotów rozszerzonych.

godz. 18:oo-19:00

sala gimnastyczna

Dyżury nauczycieli

16.03.2020r. (poniedziałek)

-

Ostateczny termin składnia Deklaracji wyboru rozszerzeń przez uczniów klas pierwszych

20.03.2020r. (piątek))

-

RONDONALIA i pierwszy dzień wiosny

28.03.2020r. (sobota)

godz. 10:oo

Dzień otwarty dla ósmoklasistów

31.03.2019r. (wtorek)

-

Dzień Patrona

Kwiecień 2020r.

……….. 04.2020r. (poniedziałek, wtorek)

 

REKOLEKCJE SZKOLNE wg. odrębnego harmonogramu

…….. 04.2020r. (wtorek)

godz. 12.00

sala 109

Rada szkoleniowa – procedury maturalne

9.04.2020r. – 14.04.2020r. (czwartek – wtorek)

-

Wiosenna przerwa świąteczna

17.04.2020r. (piątek)

do godziny 15.oo

Wystawienie ocen w klasach III do godziny 15.oo

 

20.04.2020r.(poniedziałek)

godz. 15.10

sala 109

Rada klasyfikacyjna klas maturalnych

24.04.2020r. ( piątek )

Aula AWF

Zakończenie zajęć klas III i rozdanie świadectw ukończenia szkoły.

30.04.2020r. (czwartek)

-

Akademia z okazji 3 Maja/ Przygotowanie sal na maturę

Maj 2020r.

01.05.2020r. (piątek)

Dzień wolny

Święto Pracy

 

4.05.2020r. (poniedziałek)

-

Egzamin maturalny – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

5.05.2020r. (wtorek)

-

Egzamin maturalny – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

6.05.2020r. (środa)

-

Egzamin maturalny – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

04.05.2020r. – 22.05.2020r. 

-

Egzaminy maturalne – pisemne i ustne

wg. odrębnego harmonogramu

18.05.2020r. (poniedziałek)

-

Wystawienie propozycji ocen rocznych w klasach pierwszych i drugich

20.05.2020r. (środa)

-

Przekazanie uczniom wydruków proponowanych ocen rocznych

27.05.2020r. ( środa )

Zebranie z rodzicami:

godz.16.3o

sala 110

Spotkanie Prezydium Rady Rodziców i Trójek klasowych

godz.17.30

Spotkanie wychowawców z rodzicami. Przekazanie rodzicom uczniów klas I i II informacji o przewidywanych  ocenach  rocznych (wydruki)

godz. 18:oo-19:oo

sala gimnastyczna

Dyżury nauczycieli

Czerwiec 2020r.

11.06.2020r. (czwartek)

Dzień wolny

Boże Ciało

12.06.2020r. (piątek)

-

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

19.06.2020r.( piątek)

do godziny 15.oo

Wystawienie ocen w klasach I i II

22.06.2020r (poniedziałek )

godz. 15.10

sala 109

Rada klasyfikacyjna klas 1 i 2.

25.06.2020r. (czwartek)

godz. 11.30

godz. 12.oo

sala 109

Szkolenie komisji rekrutacyjnej.

Rada podsumowująca rok szkolny (cz.I)

 

 

 

26.06.2020r. ( piątek )

godz. 9:oo

godz. 10:oo

Zakończenie roku szkolnego.

Rada podsumowująca rok szkolny (cz.II)

26.06.2020r. -xxx.07.2020r.

 

Prace Komisji Rekrutacyjnej

 

 

Gorzów Wlkp. 03 września 2019r.