Uniwersytet SWPS dla młodzieży - oferta webinarów

Szanowni Państwo,

W tym roku, przez wzgląd na sytuację epidemiologiczną COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli oraz całej naszej społeczności akademickiej, zdecydowaliśmy się na organizację działań wyłącznie w formie online. W związku z tym rozwinęliśmy naszą ofertę o szereg nowych projektów, w których można uczestniczyć niezależnie od czasu i miejsca, w którym się znajdujemy.

 

MATURA 2021

Pierwszym projektem, który wprowadziliśmy w tym roku, jest bezpłatny kurs dla maturzystów  “Matura 2021”. To cykl spotkań online z ekspertami  Uniwersytetu SWPS, którzy przeprowadzą uczniów przez wszystkie etapy przygotowania do egzaminu dojrzałości i rozpoczęcia studiów. Począwszy od stworzenia idealnego planu nauki, poprzez wskazówki dotyczące technik uczenia się i radzenia sobie ze stresem, aż do wyboru najlepszego kierunku i uczelni.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną całego projektu i przekazania Państwo uczniom zaproszenia do udziału w kursie: https://swps.pl/matura

4 listopada 2020 r. (środa), godz. 18.00

Webinarium dla rodziców “Wybór studiów - jak rozmawiać z nastolatkami o planach na przyszłość”

Jesteś rodzicem maturzysty? Zastanawiasz jak rozpocząć rozmowę na temat przyszłości swojej latorośli? Nie wiesz co zrobić, by skutecznie wesprzeć nastolatka w procesie decyzyjnym, ale nie narzucać swojego zdania? Jakie działania warto podjąć, gdy Twoje dorosłe dziecko jeszcze zwyczajnie nie wie co chce robić w życiu?

O wspieraniu nastolatka w wyborze dalszej ścieżki rozwoju porozmawiają, podczas spotkania online, eksperci z Uniwersytetu SWPS, prof. Tomasz Grzyb - psycholog społeczny; Michalina Mruczyk – psycholog pracująca w szkołach; oraz Katarzyna Ksenicz - specjalistka ds. rekrutacji.

Obowiązują zgłoszenia poprzez formularz: LINK do artykułu i formularza zgłoszeniowego

 

16-26 listopada 2020 r. (cykl webinariów)

Drzwi Otwarte Uniwersytetu SWPS

Wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Warto ją podjąć z rozmysłem i na podstawie rzetelnych informacji. Dlatego zapraszamy do udziału w webinariach poświęconych procedurze aplikowania na studia wyższe na Uniwersytecie SWPS oraz obejrzenia prezentacji poszczególnych kierunków studiów i obszarów tematycznych.

Obowiązują zgłoszenia poprzez formularze: LINK do strony

 

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.  

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim dużo zdrowia!

Katarzyna Kwaśnik

Koordynator projektu "Uniwersytet SWPS dla młodzieży"

 

tel. kom. + 48 697 690 482

e-mail: strefa.poznan@swps.edu.pl

www: swps.pl/dla-mlodziezy