Kierunek Kariera w AWF Poznań

Szanowni Państwo,

przed nami ostatnie wydarzenia z cyklu „Kierunek Kariera” w AWF Poznań, które mogą zainteresować Państwa uczniów – spotkanie z Piotrem Bętkowskim, założycielem i organizatorem ogólnopolskiego cyklu biegów miejskich City Trail, oraz z Aleksandrą Pytlak, dietetyczką, trenerką personalną, właścicielką gabinetu dietetycznego Unlimeated. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji. Mamy nadzieję, że spotkania zainspirują uczniów i ułatwią im podjęcie decyzji o wyborze studiów.

Dokładnie 10 lat temu studenci naszej Akademii – Piotr Bętkowski i Piotr Książkiewicz – zorganizowali swoje pierwsze zawody biegowe w Poznaniu. Zaczęło się od Grand Prix Poznania, a jak City Trail wygląda teraz? W 10 miastach w całej Polsce odbywa się 60 imprez biegowych, podczas których zawodnicy mogą wystartować na dystansie 5 km na trasie prowadzącej przez las lub park.

Piotr opowie, z jakimi wyzwaniami, jako organizatorzy, mierzyli się na początku przygody, a jakim muszą sprostać teraz, gdzie zdobywali pierwsze doświadczenia zawodowe, a także jak branża imprez biegowych radzi sobie w warunkach epidemii.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 18 grudnia, o godz. 18.00 na platformie ZOOM. Na wydarzenie obowiązują zapisy dostępne na stronie:

https://www.awf.poznan.pl/pl/form-warsztat-kariera

 (na adres podany przy rejestracji zostanie przesłany link do spotkania).

 

W sobotę porozmawiamy z Aleksandrą Pytlak – dietetyczką, trenerką personalną, założycielką gabinetu „Unlimeated”, naszą absolwentką. To, że w pracy zawodowej łączyć będzie zdrowe żywienie i sport, wiedziała już w liceum. Jak wspomina czas studiów? Jak potoczyła się jej kariera po studiach? Gdzie zdobywała doświadczenia zawodowe? Czy decyzja o założeniu własnego gabinetu była łatwa? Czego nauczyła się prowadząc własną działalność? Dowiemy się tego już wkrótce!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 19 grudnia, o godz. 13.00 na platformie ZOOM. Na wydarzenie obowiązują zapisy dostępne na stronie:

https://www.awf.poznan.pl/pl/form-warsztat-kariera-2

 (na adres podany przy rejestracji zostanie przesłany link do spotkania).

 

Zapraszamy i zachęcamy do udziału!

Pozdrawiamy,

Dział Marketingu i Karier