Kierunek kariera - AWF Poznań

Szanowni Państwo,

przed nami kolejne wydarzenie z cyklu „Kierunek Kariera” w AWF Poznań, które może zainteresować Państwa uczniów – spotkanie z Natalią Kiełbasą – fizjoterapeutką uroginekologiczną, trenerką fintessu dla kobiet w ciąży i mam, założycielką gabinetu „Fizjonell”. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji. Natalia studia magisterskie ukończyła w lipcu tego roku, więc bardzo dobrze wie, jak wygląda aktualna kondycja branży. Mamy nadzieję, że rozmowa z nią zainspiruje uczniów i ułatwi im podjęcie decyzji o wyborze studiów.

Natalia Kiełbasa – gość sobotniego spotkania – postawiła na niezależność i już na studiach otworzyła własny gabinet fizjoterapeutyczny. Szybko też zdecydowała o wyspecjalizowaniu się na fizjoterapeutkę uroginekologiczną, pracującą z kobietami w ciąży i mamami. W aktualnej sytuacji epidemiologicznej Natalia działa także online, prowadząc spotkania na żywo na ważne dla jej pacjentek tematy oraz udostępniając zestawy ćwiczeń.

Warto wziąć udział w spotkaniu, żeby dowiedzieć się, jak założyć własny gabinet, o czym należy pamiętać i na co się przygotować, jak wyróżnić się spośród konkurencji i zdobywać nowych pacjentów, a także jak najlepiej wykorzystać czas studiów i przygotować się do wyzwań zawodowych.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 grudnia, o godz. 13.00 na platformie ZOOM.

Na wydarzenie obowiązują zapisy dostępne na stronie: link (na adres podany przy rejestracji zostanie przesłany link do spotkania).

Zapraszamy i zachęcamy do udziału!