Rok szkolny 2017/2018

Sukcesy » Rok szkolny 2017/2018



OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • do finału zakwalifikowała się:

            Weronika Woźniak kl. II E - finalistka olimpiady

                                                                                      opiekun R. Pomarańska




XX OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWNOŚCI

  • do  etapu centralnego zakwalifikował się


           Dominik Kędzior kl. III B - finalista olimpiady


opiekun D. Łabuda

 

 

 

 

XVI  MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

  • do fetapu centralnego zakwalifikowała się:     

          Justyna Skorupska kl. I A - finalistka olimpiady

 

  •       do okręgowego zakwalifikowali się:

                    Justyna Skorupska z kl. I A

               Michał Kość z kl. III B

                                                              opiekun  G. Budzianowska

 

 

XLIV  OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH I WYNALAZCZOŚCI

 

  • laureatem okręgowym został:

            Dominik Kędzior  kl. III B

             
                                                   opiekun B. Mackiewicz

 

 

 OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • do okręgowego zakwalifikowali się:

             Weronika Górecka kl.II F

          Patrycja Górna kl. II F

          Weronika Woźniak kl. II F

          Kaja Świątkowska kl. II F

                                                                  opiekun R. Pomarańska 


 

XLIV OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • do ustnego etapu zakwalifikowali się

          Daria Wojewodzic kl. III F
          Zuzanna Stępkowska kl. III F
          Kacper Pilimon kl. III F

          Oskar Ostap kl. III F


opiekun M. Janus-Greszczuk

 

 

 

III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH

  • finalistkami etapu okręgowego zostały:

            Daria Wojewodzic kl. III F
            Julia Cielek kl. IIIF

                                                      opiekun D. Chwalisz

 

 

 

SUPERMATEMATYK

  • do półfinału zakwalifikowali się:

         Domiki Juraszek kl. I A

          Zuzanna Kasprzak kl. I A

         Justyna Skorupska  kl. I A

         Jakub Żurek  kl. I A

         Kamil Bejer  kl. II B

         Mateusz Matkowski  kl. II B

         Michał Szczygieł  kl. II B

                                                                       opiekun B. Sołtys




OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

  • do finału zakwalifikował się

           Aleksander Murat kl. II D


opiekun T. Tomiak

 

 

 

 

42. OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • do II etapu zakwalifikował się

           Jakub Kis  kl. II B

opiekun E. Wesołkowska

 

 



41. OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • do II etapu zakwalifikował się

           Michał Pietrus kl. I F

opiekun I. Wojciechowska

 


 

III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

  • finalistami etapu okręgowego zostali:

            Daniel Chmielewski kl. III E
            Michał Stechnij kl. IIIE

                                                                opiekun Z. Syska

 



OLIMPIADA CYFROWA

  • do II etapu zakwalifikował się

          Michał Lewandowski kl. III B


opiekun P. Kołoszyc

 

 

 

KONKURS "PROGRAMOWAĆ KAŻDY MOŻE"

  •    Michał Lewandowski kl. III B - 1 miejsce
  •    Maciej Mrowicki kl. III B - finalista

 
opiekun P. Kołoszyc

 

 

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com