Rok szkolny 2013/2014

Sukcesy » Rok szkolny 2013/2014

 KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO JERSZ 2014

  • w województwie wśród klas trzecich ponadgimnazjalnych:

          I miejsce -  Bartosz Wencierski kl. III C

         II miejsce - Igor Rutkowski kl. III A

 

  • w województwie wśród klas drugich ponadgimnazjalnych:

          II miejsce Marcin Rablewski kl. II A

 

  • w województwie wśród klas pierwszych ponadgimnazjalnych:

          II miejsce Kacper Bilewicz kl. I F



OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

  • do eliminacji centralnych  zakwalifikowała się:

        Klaudia Forgacz   kl. III D

 

 

 

XXIV OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

  • do II etapu  zakwalifikowali się:

        Radosław Świderski  kl. I F

       Karolina Zgoła  kl. III E

       Tomasz Wiśniewski  kl. II E

opiekun G. Budzianowska i ks. T. Sałatka



 

XII MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

  • do II etapu  zakwalifikowali się:

        Marcin Knopkiewicz  kl. III A

       Marta Kalisiak  kl. II A

opiekun L. Janicka i G. Budzianowska



KONKURS MATEMATYCZNY PANGEA

  • do etapu centralnego zakwalifikował się:

          Maciej Zosiuk kl. III A

opiekun B. Sołtys

 



IX  OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 w eliminacjach okręgowch we Wrocławiu

Łukasz Nowak  kl. III A  - 23 miejsce w okręgu

opiekun K. Nowak




XL  OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • laureaci etapu wojewódzkiego (nominowani do etapu centralnego):

Adam Kufliński kl. III F  kl. IIC

Tomasz Wiśniewski kl. II E


opiekun M. Janus-Greszczuk




XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • do etapu okręgowego zakwalifikowała się:

        Joanna Krynicka kl. III A

opiekun D. Chwalisz



IX  OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • do eliminacji okręgowch zakwalifikowali się:

Łukasz Nowak  kl. III A

Mikołaj Jankowski  kl. II A

Kamil Zięba kl. III D

Adam Kufliński kl. III F

opiekun K. Nowak

 

 

 

 

XVIII  OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU

  • do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

Radosław Sterna  kl. IIC

Agata Pałasz kl. IIB


opiekun D. Łabuda i  N.M. Gera

 

 

 

XL OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

  • do zawodów II stopnia w  okręgu szczecińskim zakwalifikowały się:

Joanna Pruska  kl. IIIF

Justyna Wysocka kl. IIIC

Karolina Zgoła kl. IIIE

opiekun L. Janicka



XL OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

Tomasz Wiśniewski  kl. IIE

Adam Kufliński kl. IIIF

Wiktoria Chojnacka kl. IIIF

Alicja Szuter kl. IIIF

opiekun M. Janus-Greszczuk


oraz Patryk Szymański kl. IIIE

                                            opiekun T. Teodziecka





 

XLIII  OLIMPIADA BIOLOGICZNA

  • do etapu okręgowego zakwalifikowała się:

          Małgorzata Bekier kl. IIIB

        
                                                    opiekun D. Łabuda





 

KONKURS „OJCZYZNA POLSZCZYZNA”

 

  • w zawodach ogólnopolskich uczestniczyła

           Justyna Frątczak  kl. IIIB

                                                                 opiekun D. Chwalisz





X  KONKURS  "Polska w NATO"

  • finał ogólnopolski

         Klaudia Borowska kl. III C


                                             opiekun Z. Syska



 

SPORT:




MARCIN SZULETA  kl. II D - wicemistrz Polski w kickboxingu w kat. light-contakt


  oraz    I miejsce w województwie

       


 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com